Ciste-telo-cista-mysel (1)ČISTÉ TELO, ČISTÁ MYSEĽ

ÚČINNÝ PURIFIKAČNÝ PROGRAM

Kniha Čisté telo, čistá myseľ od L. Ron Hubbarda poskytuje podrobný popis Purifikačného programu, čisto prírodného programu zameraného na odstránenie nahromadených zvyškov drog, liekov a toxických látok z vášho tela a oslobodenie od ich negatívnych vplyvov na vaše telo, myseľ a ducha.

REFERENCIE

“Fyzicky sa cítim mladšie. Mám viac energie a som oveľa otvorenejší a šťastný. Keď som začínal Purifikačný program , veľa vecí ma akoby sťahovali "dole". Bolo to ako všadeprítomná hmla. Teraz som od toho oddelený. Tiež som zvykol mať zvieranie žalúdka spojené s negatívnymi myšlienkami a teraz sú preč. Mám lepšiu náladu ako kedykoľvek predtým a som oveľa pokojnejší." —Robbie S


"Toxíny, o ktorých som ani len nevedela, vychádzali počas Purifikačného programu z môjho tela von. Dokonca ešte aj make-up vychádzal z pórov mojej pokožky. Tiež som bola prekvapená množstvom žiarenia, ktorému som bola v živote vystavená a ktoré sa počas programu vyplavilo. Negatívne emócie pochádzajúce z toxínov sa počas programu nadobro stratili. V tele som mala tiež uložený alkohol, ktorý ma na dennej báze ovplyvňoval a ktorý tam už viac nie je. Službu, ktorú som dostala počas programu bola neuveriteľná. Teraz pociťujem, že moja budúcnosť je extrémne jasná a som za to veľmi vďačná." —Alica K, Herečka

VIAC O KNIHE ČISTÉ TELO, ČISTÁ MYSEĽ

ciste-telo-cista-mysel-otvorena

Cítite sa menej živý a čulý než ste boli v minulosti? Unavený a vyšťavený bez zjavného dôvodu? Otupený alebo dokonca bez života? New York Times Bestseller Čisté telo, čistá myseľ ponúka riešenie.

Pravdou je, že náš svet je zaplavený toxickými látkami: pouličnými a farmaceutickými drogami, nečistotami, domácimi chemikáliami, konzervačnými látkami a tak ďalej a tak ďalej. Tieto látky môžu byť uložené vo vašom tele celé roky, otupovať vaše zmysly, znižovať vašu schopnosť jasne myslieť a čo je najhoršie, brániť akémukoľvek zlepšeniu v duševnej a duchovnej oblasti.

Kniha Čisté telo, čistá myseľ od L. Ron Hubbarda poskytuje podrobný popis Purifikačného programu, čisto prírodného programu zameraného na odstránenie nahromadených zvyškov drog, liekov a toxických látok z vášho tela a oslobodenie od ich negatívnych vplyvov na vaše telo, myseľ a ducha.

VÁŠ PRVÝ KROK

purif-rundown

Stovky tisíc ľudí po celom svete a zo všetkých oblastí života hlásia z tohto programu výsledky, ktoré im menia život, vrátane:

  • Schopnosť myslieť jasne
  • Zvýšená energia, nadšenie a vitalita
  • Vyššia mentálna ostražitosť a schopnosť sústrediť sa
  • Dramaticky zvýšené zdravie a šťastie
  • Pozitívnejší prístup k životu
  • Zlepšená duševná pohoda

Objavte sami pre seba zázrak Purifikačného programu s knihou Čisté telo, čistá myseľ od L. Ron Hubbarda.

Získajte svoju knihu dnes, pretože je to váš prvý krok k jasnejšiemu mysleniu. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

arrow
OBJEDNAŤ KNIHUVYUŽITE DNES DOPRAVU ZDARMA